nedeľa 5. februára 2017

Pán Kukurica

 

Nová háčkovaná hračka do zbierky. Bude to ako meninový darček pre moje krsniatko. Háčkovala som zo žltej priadze pre deti, tak je veľmi jemná. Listy som zo zvyškov zelenej, ktoré som doma našla, tak preto tá dvojitá kombinácia. Oči a ústočká sú z filcu. Tak sa zoznámte.. .toto je pán Kukurica. :)


5 komentárov:

 1. Júj, no ten je zlatý ^_^ To sa bude krsniatku páčiť :) A inak nový vzhľad blogu je úžasný ^_^ (Y)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, ďakujem krásne, dúfam, že sa bude páčiť :D No stále som ho prerábala, tak dúfam, že to bude už konečný vzhľad. Chcela som niečo na štýl ako Instagram, alebo Tumblr. Aj som uvažovala, že ho na Tumblr presuniem, ale až tak mi to tam nevyhovovalo len obrázky pridávať, tak nakoniec som pátrala po takejto šablóne. Našla som, len ma to stálo veľa námahy ho trošku vyladiť tak ako som chcela:)

   Odstrániť
  2. To ťa chápem...ja sa do šablón radšej ani nepúšťam, pretože som to raz skúšala, no to vylaďovanie bolo na mňa príliš a tak som ostala len pri jednoduchých úpravách cez HTML a CSS kódy :) Inak tento vzhľad sa tu vážne hodí, vzhľadom na to, na čo je orientovaný (Y) A presne ten štýl Instagramu a podobne je skvelá voľba ^_^ A zamilovala som si tieto komentáre, kde ukazuje ako môžeš akého smajlíka vytvoriť =D Jediný problém je, že keď som teraz na tomto článku, nedá sa mi kliknúť na hlavičku, ktorá by ma zas presmerovala na úvod stránky (neviem, či som to vysvetlila dobre). No inak sa mi tu skutočne páči ^_^

   Odstrániť
  3. To som rada. :) A tou hlavičkou máš pravdu. neviem to nastaviť :D možno pridám do menu odkaz Home.. ale také niečo... štve ma to :D

   Odstrániť

Ďakujem za tvoj komentár. Prajem pekný deň :)

Contact

Talk to us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Dolores iusto fugit esse soluta quae debitis quibusdam harum voluptatem, maxime, aliquam sequi. Tempora ipsum magni unde velit corporis fuga, necessitatibus blanditiis.

Address:

9983 City name, Street name, 232 Apartment C

Work Time:

Monday - Friday from 9am to 5pm

Phone:

595 12 34 567