štvrtok 3. marca 2016

Recy móda 2

Za obeť druhého recyklovania zo secondhandu padli tieto šaty. Síce ešte leto je nedohľadne, ale boli najmenej poškodené, tak mi práca netrvala dlho. Sú to šaty veľmi príjemného materiálu a mne sa jednoducho kvetované šaty páčia. Myslím si, že šaty a kvety idú neodmysliteľne spolu. Tak aj toto bol úlovok za pár EUR, ktorý opäť stál za to. Stačilo len odtrhnuté ramienko prišiť, opraviť zips, vyžehliť a lacné pekné letné šaty sú pripravené na leto. Snáď bude príležitosť si ich obliecť. 

V skrini som ešte našla aj staršie štrikované bolerko béžovej farby, ktoré som k týmto šatám skombinovala. Tiež som ho kedysi kúpila v sekáči. Niekedy stačí málo a zídu z toho veľké veci. V tomto prípade ani nie moc veľké, ale aspoň celkom pekné. :)
Sekáčovému recyklovaniu zdar :) 

4 komentáre:

  1. veľmi ti pristanú :) naozaj dobrý úlovok!

    OdpovedaťOdstrániť
  2. No, já asi nejsem příliš expert přes módu, tedy co se šatů týče, ale jednoduše musím říct, že ti hodně sluší a pokud je budeš nosit se stejnou radostí s jakou jsi je spravila, pak není co řešit, doplněné úsměvem ti budou slušet ještě víc :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Asi začínam závidieť :D Krásne šaty, by som ani nepovedala, že sú zo sekáču a k tomu opravené...a súhlasím s komentármi vyššie...si veľmi šikovná a naozaj ti veľmi pristanú ;)) (a tá kombinácia s tým bolerkom je perfektná♥)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za tvoj komentár. Prajem pekný deň :)

Contact

Talk to us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Dolores iusto fugit esse soluta quae debitis quibusdam harum voluptatem, maxime, aliquam sequi. Tempora ipsum magni unde velit corporis fuga, necessitatibus blanditiis.

Address:

9983 City name, Street name, 232 Apartment C

Work Time:

Monday - Friday from 9am to 5pm

Phone:

595 12 34 567