pondelok 2. marca 2015

Bodkované pančušky

Bodky sú nesmrteľné, teda sa stále vracajú do módy a sú nevyčerpateľnou potlačou. No jednoducho povedané : bodky bodujú! Možno by nebol problém nájsť také pančuchy v prvom obchode, ale pre také kreatívne duše stačia staršie pančuchy a farba na textil. Tento návod je skôr inšpirácia ako návod. Naozaj je to jednoduché, hoci trošku trpezlivosti sa vám určite zíde.


Budete potrebovať len farbu na textil, štetce a pančušky. Pančušky si rozprestriete a bodkujete, stále bodkujete a bodkujete. Naozaj jednoduché. Už len počkať na teplejšiu jarnú sezónu a môžete nosiť. :)

Tip: Ak chcete dosiahnute  rovnako veľké a pravidelné bodky, tak použite opačnú časť štetca.
6 komentárov:

 1. to je parádní, to určitě někdy taky udělám! ale až najdu takové punčochy, co se mi hned neroztrhají, aby ta práce nebyla úplně marná a jen na jedno nošení :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Taky mám podobné! Miluji takové typy silonek. A jakmile se mi udělá dirka, tak mám vždycky málem amok :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak toto by mi nikdy nenapadlo. Výborný nápad, ktorým si u mňa určite zabodovala! ;-) Keď budem mať kreatívnu chvíľku, tak vyskúšam. :-)
  Katharine-fashionisbeautiful

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Skvělé punčošky!!! Vypadají moc fajn a šik, skvělý nápad za pár kaček......a ta knížka o koních...ách :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Souhlasím v tom, že puntíky nikdy nevymřou :-D Tvůj nápad je super , člověk má z toho větší potěšení, když si to udělá sám, než když to v obchodu jen koupí :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Puntíky mám ráda, jsou nesmrtelné a v módě se stále opakují. Punčošky jsou krásné:)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za tvoj komentár. Prajem pekný deň :)